HÜPNOOS - teekond Sinu sisse: tundmatusse.

Hüpnoteraapia on psühhoteraapia vorm, mille käigus soovijale antakse juhiseid, kuidas saavutada sügav lõdvestusseisund. Seda lõpmatusse lõdvestusseisundisse langemist nimetataksegi hüpnoosiks. Hüpnoosiseisundis on inimene täiesti teadvel ja saab aru kõigest, mis temaga toimub, samal ajal on  alateadvus vastuvõtlikum: nt vastuvõtlikum sõnumitele ja juhistele, mis võivad aidata tal lahendada psühholoogilisi probleeme ja parandada elukvaliteeti vabanedes piirangutest/probleemidest. 

Milleks on hüpnoteraapia kasulik?
Siin on kümme põhjust, miks hüpnoteraapia võib olla kasulik ja aidata ka Sinul oma elukvaliteeti tõsta.

  1. Vähendab stressi ja ärevust – hüpnoteraapia aitab Sul saavutada sügavat lõdvestumise seisundit, mis omakorda vähendab stressi ja ärevust ning lubab tunda end palju rahulikumana.

  2. Parandab unekvaliteeti – hüpnoteraapia aitab Sul saavutada sügavama ja kvaliteetsema une, mis parandab tuntavalt igapäevast emotsionaalset seisundit ja elukvaliteeti.

  3. Aitab käsitleda sõltuvusi – hüpnoteraapia aitab inimestel ületada sõltuvusi, näiteks ülesöömist, suitsetamist, alkoholi tarbimist või narkootikumide tarbimist ning muid sõltuvusi.

  4. Aitab leevendada valu – hüpnoteraapia aitab leevendada füüsilist valu, näiteks migreeni, seljavalu või sünnitusvalu.

  5. Parandab enesehinnangut – hüpnoteraapia käigus saab kindlasti suurendada enesehinnangut ja enesekindlust, parandades nii suhtumist iseendasse kui luues positiivse sisekõne. See toob kaasa iseenesliku elukvaliteedi tõusu.

  6. Parandab keskendumisvõimet – hüpnoteraapia aitab parandada keskendumisvõimet ja fookust, mis on kasulik oma unistuste elluviimisel,  tööalastes väljakutsetes või õppetegevuses.

  7. Aitab käsitleda foobiaid – hüpnoteraapia aitab inimestel ületada foobiaid ja ärevushäireid, nagu näiteks ämblikute, putukate foobia või sotsiaalne ärevus, avaliku esinemise hirm jne.

  8. Aitab parandada suhteid – hüpnoteraapia loob võimaluse inimestel parandada oma suhteid teistega, näiteks pereliikmete, sõprade või kolleegidega. Selleks on vajalik süveneda käitumismustrite tuuma ja tuua nähtavale võimalikud düsfunktsioonid.

  9. Aitab käsitleda traumaatilisi kogemusi – hüpnoteraapia aitab inimestel käsitleda traumaatilisi kogemusi ja nendest kiirelt üle saada. Enam ei pea aastate kaupa analüüsima ja koos psühhoterapeudiga neid tundeid igal seansil lahti kiskuma - hüpnoteraapia aitab leida tuuma ja selle elimineerida alateadvusest, et ei peaks enam üha uuesti sama läbi elama. Hüpnoteraapia seansil ei pea üldse neid emotsioone enam kogema, vaid neid emotsionaalseid blokeeringuid saab vabastada ennast nendest lahti ühendades.

  10. Aitab saavutada eesmärke – hüpnoteraapia aitab inimestel saavutada oma eesmärke, näiteks kaalulangetamine, sportliku taseme tõstmine jms, keskendudes vabastavatele tehnikatele.
Väga palju leidub põhjuseid, miks hüpnoteraapia on aina populaarsem - see on kiire ja tõhus, teaduslikult tõestatud viis ületamaks ilmnenud raskusi, foobiaid, ärevust ja nendest vabanedes luua endale unistuste elu.

Kombineerin erinevaid meetodeid, et saada Sinu elu paremaks muutmiseks suurepäraseid tulemusi: lisaks hüpnoosi läbiviimisele,  loen Akashi Kroonikaid, kasutan soovi korral Reiki Meistrina tervendusenergia ülekannet, olen koolitatud EFT ja Ho'oponopono praktik, teen kvanthüppeid erinevatesse reaalsustesse, sügavaid meditatsioone. Lisaks olen erinevate lühijuttude ja artiklite autor, toodete disainer, turundusjuht ning loomulikult oma enda elu loomise meister ja peadisainer, mille käigus unistused täituvad pidevalt.

Vaata minu teenuste kohta lähemalt siit

Soovid tasuta 30-min kohtumist,
et teada saada,
kuidas saad enesearengus kiireid hüppeid teha?
Pane kalendris aeg kirja:
SIIN

Inspireerivaid teadmisi on minu Instagrami kontol ja osa sellest ka Facebookis.  Vaata kontosid siit

Helista +3725074472 või kirjuta Whatsappi, Telegrami ja räägime lähemalt, kuidas hüpnoosi alkeemia saab Sinu elu transformeerida hüppeliselt paremaks. Alkeemia ongi transformatsioon: muutus tinarasketest energiates kuldsete võimaluste avardumiseni.